pixel
 

#SuperUrok

Суперконкурс для учнів Львова. Створи свій урок, застосовуючи інтерактивну панель та матеріали з програми mozaBook від Mozaik Education.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ SUPERUROK
КОМАНДУ
"Supernova"

У конкурсі перемогла команда "Supernova" із ЛССЗШ №2. Вітаємо учасників команди: Савчук Лідія Ярославівна, Толочко Наталія Тадеївна, Швець Любов, Демковська Олександра, Пігуляк Ярина, Прокопів Андрій, Фенечок Богдан

2-ГЕ МІСЦЕ КОНКУРСУ SUPERUROK
У КОМАНДИ
"Creative Mind"

2-ге місце посіла команда "Creative Mind" із СЗШ №42. Вітаємо учасників: Павенська Оксана, Вільчинська Галина, Петлін Максим, Крохмальний Владислав, Лебідь Роман, Руденко Вікторія, Андрій Библик

3-ТЄ МІСЦЕ КОНКУРСУ SUPERUROK
У КОМАНДИ
"Всезнайко"

3-тє місце посіла команда "Всезнайко" із СЗШ 62 . Вітаємо учасників: Ірина Спільник та Ольга Доскочинська, Москалюк Стас, Максимів Остап, Шумов Остап, Харамбура Костянтин, Швець Марта

Усі уроки можна переглянути на YouTube каналі.
Рейтинг команд-фіналістів
"Ловці штилю", СЗШ №97
Учасники: Ірина Стеців Лука Задвірний, Назар Ващишин, Олена Кернер, Іван Рибак, Юліана Фостяк.
https://youtu.be/OEFFmML2924
"Зоряна мрія", СЗШ №51
Учасники: Задворна Вікторія Пилипівна, Івахів Ілона Михайлівна Данько Анастасія, Мішко Владислав, Цюпер Христина.
https://youtu.be/NxhDWR_5dLc
"Мандрівники", Львівська академічна гімназія
Учасники: Ірина Винар, Балінська Ірина, Бусько Софія, Панкевич Софія, Гентош Устим, Дубов Данило.
https://youtu.be/s2VCIE8rXxs
"Первоцвіт", Початкова школа "Первоцвіт"
Плесак Оксана Романівна, Дмитрів Орест, Оберишин Софія, Николишин Софія, Мазур Маркіян, Мельничук Вікторія.
https://youtu.be/o5a8oPdJtZE
"Clever Team", СЗШ №77
Учасники: Лілія Лесь, Анжела Топилко, Оля Котів, Петро Ущук, Орест Почеква, Андрій Дудикевич.
https://youtu.be/sYNHMJSVKGI
"Сила", ЛНВК ім. В.Стуса
Учасники: Мудра Анна Анатоліївна, Заремба Михайло, Дорошко Таня, Кемпська Юлія, Темняк Стас, Мандзяк Маркіян, Боронко Назар.
https://youtu.be/TGaef_KILoQ
"Sonnensternchen (Сонечка)", СЗШ №60
Учасники: Федевич Леся Євгенівна, Прокопець Максим, Українець Дарина, Стебівка Анастасія, Гнатишин Андрій, Леуш Олександр.
https://youtu.be/LcXfepKejG8
"Піфагорійці", СЗШ №34
Учасники: Учасники: Ірина Єдинак, Аліна Гельмас, Наталія Пугачова, Романна Коваляк, Максим Тимечко, Віталій Воробець.
https://youtu.be/-1R0eyGmYuE
"Глобус", Школа нового формату «Еколенд»
Учасники: Ярема Роксолана, Палига Дарія,Тиханська Ярина, Кіщак Ярема, Добрянський Данило, Савчук Юлія.
https://youtu.be/CDYh33VqGoE
Нагородження переможців та учасників конкурсу #SuperUrok

Зустріч учасників конкурсу відбулася 12 травня у Центрі Митрополита Андрея Шептицького.
ПОДАРУНКИ
Переможці
Кожен учень команди "Supernova" отримав iPad, учителі — поїздку в м. Зігет (Угорщина) на розширене навчання від Mozaik Education.
2-ге місце
Кожен учень команди "Creative Mind" отримав портативну колонку GBL, учителі — поїздку в м. Зігет (Угорщина) на розширене навчання від Mozaik Education.
3-тє місце
Кожен учень команди "Всезнайко" отримав Mi Power Bank, учителі — поїздку в м. Зігет (Угорщина) на розширене навчання від Mozaik Education.
Сертифіка на воркшоп з 3D друку
Всі учасники команди "Мандрівники" отримали Сертифікат на воркшоп з 3D друку від MakerSpace Lviv.
Екскурсія від Українського католицького університету
Всі учасники команд "Ловці штилю" та "Зоряна мрія" отримали подарунок від Українського католицького університету — найцікавішу екскурсію університетом.


СуперУрок
Усі учасники конкурсу отримали квитки на фільм від Planeta Kino IMAX, а для учнів-учасників конкурсу Супер приз від Gastroli.ua — квитки на концерт "DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER", який відбудеться 26 травня на стадіоні "Арена Львів".
СуперУрок
Творчий конкурс для активних школярів міста Львова. Команди учасників створювали свій авторський урок з будь-якого предмета шкільної програми за допомогою інтерактивної панелі та програми mozaBook від Mozaik Education.



Етапи конкурсу
✅ Реєстрація
Заявки приймалися
до 12 березня (включно)
✅ Визначення менторів
Проведення консультацій у школах та вебінари для учасників конкурсу
✅ Прийом відео
Прийом відеозаписів уроків
до 20 квітня (включно)
✅ Початок голосування
1) Команда журі оцінила всі відео 24 квітня та вибрала 12 команд, які пройшли у фінал.
2) Оприлюднення відео на сайті конкурсу та початок голосування для глядачів - 26 квітня
✅ Результати голосування
Визначення переможців за результатами голосування журі та глядачів - 5 травня
✅ Нагородження переможців
12 травня о 13:00 відбулося нагородження переможців у Центрі Митрополита Андрея Шептицького
Партнери