pixel
 
Відкрите голосування за відеоуроки учасників конкурсу #SuperUrok
Переглядайте всі відео, натискаючи на кнопку "Play".
Щоб проголосувати за урок, який вам сподобався, натискайте на кнопку "YouTube", переходьте на наш канал і ставте "Вподобайку" під відеоуроком. Дякуємо усім, хто надіслав відео! Підтримайте класні команди та їхню творчість!
Команда: "Ловці штилю".
Тема уроку: "Хто бачив вітер?".
Учасники: Ірина Стеців Лука Задвірний, Назар Ващишин, Олена Кернер, Іван Рибак, Юліана Фостяк.
Школа: СЗШ №97.
Команда: "Sonnensternchen (Сонечка)".
Тема уроку: "Die Sagen der Stadt Lwiw (Легендами міста Львова)".
Учасники: Федевич Леся Євгенівна, Прокопець Максим, Українець Дарина, Стебівка Анастасія, Гнатишин Андрій, Леуш Олександр.
Школа: СЗШ №60.
Команда: "Хвилинка".
Тема уроку: "Імпресіонізм в зарубіжній літературі та інших видах мистецтва".
Учасники: Бойко Ірина, Грицевич Дарія, Дунець Віктор, Савинська Ксенія, Дьоміна Анастасія.
Школа: СЗШ №77.
Команда: "Піфагорійці".
Тема уроку: "Площі трикутників".
Учасники: Ірина Єдинак, Аліна Гельмас, Наталія Пугачова, Романна Коваляк, Максим Тимечко, Віталій Воробець.
Школа: СЗШ №34.
Команда: "Розумники".
Тема уроку: "Веселі обчислення".
Учасники: Клас "Розумники".
Школа: Школа вільних та небайдужих.
Команда: "Всезнайко".
Тема уроку: "Материки та частини світу".
Учасники: Ірина Спільник та Ольга Доскочинська, Москалюк Стас, Максимів Остап, Шумов Остап, Харамбура Костянтин, Швець Марта.
Школа: СЗШ 62.
Команда: "Butterflies".
Тема уроку: "Ми те, що ми їмо".
Учасники: Наталія Староста, Марта Венгрин, Софія Кушнір, Мар'яна Гуль, Соломія Друк, Марія Стах.
Школа: СЗШ 72.
Команда: "Bio Webky".
Тема уроку: "Взаємозв'язок шкіри зі здоров'ям людини".
Учасники: Галина Михайлівна Мороз, Юрій Кримський, Шевчук Олена, Сколоздра Оля.
Школа: Львівська Лінгвістична гімназія.
Команда: "Мудрагелики".
Тема уроку: "Материки світу".
Учасники: Христина Жарська-Зуб, Вікторія Комар, Лілія Олійник, Тетяна Іванова, Поліна Кузнєцова, Данило Пазуняк.
Школа: ЛСШ №34.
Команда: "Двічі два".
Тема уроку: "Ігри десяткових дробів".
Учасники: Парчевська Ірина Михайлівна, Андрієнко Марія, Струтинський Устим, Дудидра Роксолана, Камінська Анна, Синявська Анна.
Школа: НВК "Школа-гімназія "Сихівська".
Команда: "Первоцвіт".
Тема уроку: "Підсніжник нам шепоче про весну".
Учасники: Плесак Оксана Романівна, Оберишин Софія, Скіп Діана, Николишин Софія, Дмитрів Орест, Баран Наталя.
Школа: Початкова школа "Первоцвіт".
Команда: "Bioblogers".
Тема уроку: "Значення кровообігу і наслідки його порушення".
Учасники: Мороз Галина Михайлівна, Мотько Вікторія, Сумик Юстина, Коберська Олеся, Хутка Христина.
Школа: Львівська Лінгвістична гімназія.
Команда: "Чудики".
Тема уроку: "7 чудес української мови".
Учасники: Синюта Валентина Володимирівна, Баран Анастасія, Боднар Анастасія, Тхір Назар, Шевчук Анжеліка, Ярошенко Галина.
Школа: НВК "Школа-гімназія "Сихівська".
Команда: "Євшан".
Тема уроку: "Одна за всіх".
Учасники: Герчаківська Олеся Володимирівна, Осадчук Леся Степанівна, Гутник Дарина, Сомик Софія, Симотюк Іван.
Школа: Львівська гімназія "Євшан".
Команда: "IT-Squad".
Тема уроку: "Роботи у нашому житті".
Учасники: Сивицька Олена, Устенко Дмитро, Кожін Ян, Чумак Анна, Копержинська Лілія, Гінайло Артур.
Школа: СЗШ №17.
Команда: "Сила".
Тема уроку: "Чому крутиться дзига".
Учасники: Мудра Анна Анатоліївна, Заремба Михайло, Дорошко Таня, Кемпська Юлія, Темняк Стас, Мандзяк Маркіян, Боронко Назар.
Школа: ЛНВК ім. В.Стуса.
Команда: "Винахідники".
Тема уроку: "Індустріальна революція в країнах Західної Європи і США та її наслідки".
Учасники: Глущак Оксана Володимирівна, Іващишин Ярина, Коцан Христина, Грант Світлана, Іваницький Максим, Собенко Марта.
Школа: НВК "Школа комп'ютерних технологій - Львівський технологічний ліцей".
Команда: "Львівські Мудрагелики".
Тема уроку: "Особливості кровоносних систем деяких класів хребетних тварин".
Учасники: Наталія Шапайчук, Марта Масяк, Ольга Беляєва, Ольга Сорочук, Олена Семераз.
Школа: ЛССЗШ№81 ім.П.Сайдачного.
Команда: "MicATA".
Тема уроку: "Різноманітність шапинкових грибів".
Учасники: Кравець Віта Андріївна, Лантух Тетяна, Прокопів Андрій, Тарасов Андрій.
Школа: НВК "Школа-ліцей "Оріяна".
Команда: "Great Five".
Тема уроку: "Зробимо світ кращим!" (англійська мова)".
Учасники: Кучма-Сенищ Зоряна Ігорівна, Король Христина, Каспрівська Злата, Маслянко Марта - Марія, Обаряник Тетяна, Ланчув Вероніка.
Школа: СЗШ № 21.
Команда: "Підрозділ 1".
Тема уроку: "А ми їдемо, їдемо швидко і без проблем!".
Учасники: Марія Возна-Кавецька, Надія Заверуха, Христина Вершкова, Остап Боднар,Соломія Дунько,Ірина Якуб'як, Ярослав Надіжко.
Школа: Класична гімназія при ЛНУ імені Івана Франка.
Команда: "Юні математики".
Тема уроку: "Об'єми та площі поверхонь геометричних тіл".
Учасники: Марія Володимирівна Юрчук, Юлія Барилко, Андрій Литвин, Соломія Соколовська.
Школа: СЗШ №95.
Команда: "Електрики".
Тема уроку: "Відштовхування однойменних зарядів".
Учасники: Марія Возна-Кавецька, Тарас Балда, Олександр Мінаєв, Череватий Любомир, Келлер Леон, Лозинський Леон.
Школа: Класична гімназія при ЛНУ імені Івана Франка.
Команда: "Евріка".
Тема уроку: "Координатна площина".
Учасники: Дутко Людмила Василівна, Доброгорський Олег, Сусяк Роман, Бучинський Ігор, Барух Андрій.
Школа: СЗШ №60.
Команда: "Веселі та допитливі".
Тема уроку: "Всі стежки ведуть до STEM".
Учасники: Ольга Доскочинська та Оксана Пелюх, Максимець Соломія, Головко Діана, Майстренко Катерина, Доскочинська Христина.
Школа: СЗШ 62.
Команда: "Чебуреки".
Тема уроку: "Фізика неможливого футбольного удару".
Учасники: Мудра Анна Анатоліївна,Заремба Михайло, Дика Марта, Шабенюк Данило, Майгер Марія, Свищун Ілля, Смага Дмитро.
Школа: ЛНВК ім. В. Стуса.
Команда: "Експериментатори".
Тема уроку: "Чи можна ходити по воді?".
Учасники: Мудра Анна Анатоліївна, Заремба Михайло, Мельник Наталя, Гопко Анастасія, Причина Юлія, Федорович Ірина, Пігур Артур.
Школа: ЛНВК ім. В. Стуса.
Команда: "Clever Team".
Тема уроку: "Вулканізм".
Учасники: Лілія Лесь, Анжела Топилко, Оля Котів, Петро Ущук, Орест Почеква, Андрій Дудикевич.
Школа: СЗШ №77.
Команда: "Тумбочка".
Тема уроку: "Кут між площинами".
Учасники: Оксана Зубрицька, Рошко Богдан, Ігор Неспляк, Ольга Корда, Олена Фітьо, Марія Федунь.
Школа: Львівська академічна гімназія.
Команда: "Мандрівники".
Тема уроку: "Країни Євразії".
Учасники: Ірина Винар, Дубик Северин, Гусєв Радомир, Кісельов Олександр, Симовоник Дмитро, Тріска Максим.
Школа: Львівська академічна гімназія.
Команда: "Суперхіміки".
Тема уроку: "Залізо".
Учасники: Людмила Жировецька, Юлія Козловська, Юрій Смолій, Петро Ковцун.
Школа: СЗШ №13.
Команда: "Школяр News".
Тема уроку: "Землетруси і вулкани".
Учасники: Винар Ірина Михайлівна, Кісельвов Олександр, Дубик Северин, Симовоник Дмитро, Тріска Максим, Гусєв Радомир.
Школа: Львівська академічна гімназія при НУ "Львівська політехніка".
Команда: "Фізики-лірики".
Тема уроку: "Фізичні явища у віршах і піснях".
Учасники: Йосифів Олександра Василівна, Гук Соломія, Шемчишин Оксана, Купінець Ірина.
Школа: СЗШ №29.
Команда: "Chi-mu".
Тема уроку: "Східна техніка живопису "сумі-е"".
Учасники: Гвоздінська Ольга, Філенко Катерина, Анна Ахалмосулішвілі, Варвара Порецька, Златослава Яремко.
Школа: ЛСЗШ "Будокан".
Команда: "Creative Mind".
Тема уроку: "Винаходи, які змінили світ".
Учасники: Павенська Оксана, Вільчинська Галина, Петлін Максим, Крохмальний Владислав, Лебідь Роман, Руденко Вікторія, Андрій Библик.
Школа: СЗШ№42.
Команда: "Кенгуру".
Тема уроку: "Різноманітність ссавців: Сумчасті та Яйцекладні".
Учасники: 7 Клас.
Школа: КЗЛОР "Жовківський навчально -реабілітаційний центр I-III ст. "Злагода".
Команда: "ГеоГрафині".
Тема уроку: "Країни Південної Азії".
Учасники: Лошина Наталія, Дудак Леся, Юлія Чорна, Анастасія Павловська, Ольга Гнатів, Марія Круцько, Софія Мацишин.
Школа: СЗШ № 32.
Команда: "Лідер".
Тема уроку: "У чому цінність культури Стародавнього Риму".
Учасники: Оксана Стеців, Мунько Нікіта, Семенів Юліана, Примак Христина, Тюмін Іван.
Школа: ЗСШ "Лідер".
Команда: "Oculus".
Тема уроку: "ЗІРкові молекули або чому світ кольоровий?".
Учасники: Кук Ірина, Гута Вероніка, Катульська Ірина, БабійДенис, Рокицька Анастасія.
Школа: СЗШ 97.
Команда: "KronA_AA".2 відео
Тема уроку: "Батарейка".
Учасники: Ольга Штикало, Анастасія Годій, Костянтин Луців, Віктор Качмарик.
Школа: НВК"Школа-гімназія "Сихівська".
Команда: "Інтерактив Львів".
Тема уроку: "Карпати".
Учасники: Білобринь Наталія Володимирівна, Гальчак Зоряна, Ганусин Роксоляна, Бугій Марія, Ласка Роман, Паук Олег.
Школа: ЛСЗШ 1ступеня №53.
Команда: "Перспектива".
Тема уроку: "Таємниці "Титаніка"".
Учасники: Герус Мар'яна, Моргунова Влада, Кольцова Віталія, Магомедова Мадіна.
Школа: СЗШ №6.
Команда: "cooLSchool".
Тема уроку: "Повторення вивченого з лексикології: застарілі слова та неологізми, синоніми і антоніми, основні групи фразеологізмів".
Учасники: Людмила Сакович, Мар'ян Василецький, Софія Підгурська, Вікторія Римар, Вікторія Степанюк, Любомир Хахула.
Школа: СЗШ 83.
Команда: "Парадокс"
Тема уроку: "Тиск рідин і газів. Закон Паскаля".
Учасники: Марина Мельникова, Ярослав Гаєвський, Каміла Грицевич,Олена Качаровська, Назарій Пурський, Христина Суряк.
Школа: СЗШ 18.
Команда: "Supernova".
Тема уроку: "Слухова сенсорна система. Поширення звукових коливань".
Учасники: Савчук Лідія Ярославівна, Толочко Наталія Тадеївна, Швець Любов, Демковська Олександра, Пігуляк Ярина, Прокопів Андрій, Фенечок Богдан.
Школа: ЛССЗШ №2.
Команда: "Барвінок"
Тема уроку: "Троянська війна".
Учасники: Зоряна Тихойко, Сулим Маркіян, Данчук Єлизавета, Гарбузова Руслана, Дмитрук Юрій, Фаренюк Максим.
Школа: НВК Школа -ліцей "Європейський".
Команда: "Step Up".
Тема уроку: "The first step to the cyberecology".
Учасники: Ірина Бадло, Софія Шеретько, Яна Газе, Андріана Лучка, Анастасія Васильків, Олена Гуль, Вероніка Васьків.
Школа: ССЗШ№66.
Команда: "Winners"
Тема уроку: "Як рептилії еволюціонували?".
Учасники: Величко Анна,Ірина Торган, Косарєва Соня, Єрохіна Валентина, Загарюк Ярина, Дзюбан Майя, Пастух Устим.
Школа: КМДШ Львів.
Команда: "Невтомні шукачі".
Тема уроку: "Погода взимку".
Учасники: Костів Богдана, Гордієнко Олена Гуглич Назар, Дмитрів Мар'ян, Кухар Мар'яна, Мазур Анастасія, Турянський Дмитро.
Школа: Львівська середня загальноосвітня школа І ступеня "Джерельце".
Команда: "Паскалики"
Тема уроку: "Екскурс у науку АСТРОНОМІЯ".
Учасники: Білик Назар, Погорелов Любомир, Федус Ярема; Боднар Мар'яна Степанівна.
Школа: Школа нового формату «Еколенд».
Команда: "Глобус".
Тема уроку: "Літосферні плити".
Учасники: Ярема Роксолана, Палига Дарія,Тиханська Ярина, Кіщак Ярема, Добрянський Данило, Савчук Юлія.
Школа: Школа нового формату «Еколенд».
Команда: "Самі по собі"
Тема уроку: "Галактика Чумацький шлях".
Учасники: Лило Оксана Миколаївна, Віталій Іванейко, Хащевська Софія, Міхневич Ольга.
Школа: СЗШ №32.
Команда: "Born to win".
Тема уроку: "Комп'ютерна графіка".
Учасники: Лило Оксана Миколаївна, Козова Вікторія, Дяків Назар, Демчук Максим, Жук Артем.
Школа: СЗШ №32.
Команда: "Зоряна мрія"
Тема уроку: "Яка вона, моя зоря?".
Учасники: Задворна Вікторія Пилипівна, Івахів Ілона Михайлівна Данько Анастасія, Мішко Владислав, Цюпер Христина.
Школа: СЗШ № 51.
Команда: "Учні Пулюя".
Тема уроку: "Коливальні рухи в природі та техніці".
Учасники: Боднар Мар'яна, Левашов Максим, Дмитро Нечай, Дмитро Дідик.
Школа: СЗШ №83.
Команда: "Еколендівці"
Тема уроку: "Місто Рим та повсякденне життя його мешканців".
Учасники: Запотоцький Михайло, Гоєв Олексій, Сорокін Олег, Сорокін Сергій.
Школа: Ліцей "ЕКОЛЕНД".
Команда: "Еврика".
Тема уроку: "Розв'язування задач за допомогою рівнянь".
Учасники: Кец Лілія, Желізко Анастасія, Пахолок Віктор, Мельгник Лілія, Максимович Максим.
Школа: НВК "Школа-гімназія "Галицька" м.Львова.
Команда: "Flash"
Тема уроку: "Опорно-рухова система".
Учасники: Виджак Олена, Губик Ольга Глинчак Роксолана, Амбриз Артур, Губик Святослав, Шейгец Назар, Соломія Іванців.
Школа: СЗШ №30.
Команда: "СтрАТеG".
Тема уроку: "Перспективи генетики".
Учасники: Катерина Левків, Олег Сорокін, Сергій Сорокін, Анастасія Киричук, Адріана Дасюк, Олексій Гоєв.
Школа: Ліцей "ЕКОЛЕНД".
Команда: "Маленький Принц"
Тема уроку: "The History of transport".
Учасники: Литвин Марія, Діана Нікітіна,Олег Сорокін,Сергій Сорокін,Дарія Палига.
Школа: Ліцей "Еколенд".
Команда: "Перлинки".
Тема уроку: "Я і математика".
Учасники: Учні з класу "Перлинки".
Школа: Школа вільних та небайдужих.
Команда: "Мудрики"
Тема уроку: "-".
Учасники: Учні з класу "Мудрики".
Школа: Школа вільних та небайдужих.
Команда: "Переможці".
Тема уроку: "=".
Учасники: Учні з класу "Переможці".
Школа: Школа вільних та небайдужих.
Команда: "GL Team"
Тема уроку: "Жінка і війна".
Учасники: Атаманюк Галина, Василишин Олег, Ситник Гордiй, Куцяба Василь, Суха Софiя, Бараненко Тарас, Замiралов Олександр.
Школа: Школа вільних та небайдужих.
Партнери
Повернутись на сторінку конкурсу
Go